Kustība

Republikāņi – tā ir sabiedriski aktīva kustība, kuras izveidotājs ir bijušais iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens kopā ar brāli Kasparu Ģirģenu un Ēriku Pucenu. Kustība izveidojusies politiskās partijas REPUBLIKA paspārnē. Mēs priecāsimies par jebkuru jaunu republikāni, kas vēlas redzēt plaukstošu Latviju un laimīgus cilvēkus, kas tajā dzīvo. Republikāņi apvieno cilvēkus, kas pārstāv dažādas jomas.

Sandis Ģirģens ir jaunās politiskās partijas REPUBLIKA viens no dibinātājiem un līdzpriekšēdētājs.

Kaspars Ģirģens ir Saeimas deputāts. Viņš vadījis Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisiju, kā arī izveidojis Saeimā deputātu atbalsta grupu reto slimību pacientu interešu aizstāvībai. Savukārt Ēriks Pucens ir bioloģiskais lauksaimnieks, Saeimas deputāts un iniciators Saeimā mazo un vidējo lauksaimnieku atbalsta grupas izveidei.

REPUBLIKĀŅA BAUŠĻI

  • Republikānis aizstāv valsts nacionālās intereses.
  • Republikānis strādā nevis šauras elites, bet sabiedrības interesēs kopīgam labumam. Visu, ko republikānis dara, to skata caur nacionālo interešu un sabiedrības kopējā labuma prizmu.
  • Republikānis vairo valsts labklājību un kopā ar citiem republikāņiem kā savas valsts patrioti veicina stabilitāti un drošību.
  • Republikāņi nav vieni globālajā pasaulē – esam uzticami partneri, bet esam saimnieki savās mājās. Neesam kalpi vai lētais ārvalstu darba spēks. Mums ir sava identitāte.
  • Latvija aizstāv un rūpējas par katru savu iedzīvotāju gan valstī, gan ārpus valsts teritorijas. Mums ir svarīgi uzlabot iedzīvotāju ikdienas dzīves kvalitāti nevis ar vārdiem, bet ar darbiem.
  • Republikānis ir taisnīgs, nepiekāpīgs tiesiskumā un iestājas par valsts pārvaldes caurspīdīgu un loģisku darbību.